BU HARİKA FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLA 👇🏻

Davranış Şekilleri

Genel Bakış

Profesyonel Futbol İzci Derneklerinde (“Şirket”) tüm üyelerimizin, diğer üyeler ve oyuncular, maç görevlileri, ebeveynler, seyirciler, antrenörler, takım yöneticileri ve kulüp yetkilileri. Bu, futbol yönetim organları tarafından belirlenen tüzük veya diğer herhangi bir mevzuat kaynağı tarafından getirilen tüm yasal yükümlülüklere tam uyumu içerir, ancak bununla sınırlı değildir.

Bu Kurallar, tüm üyeler tarafından karşılanması gereken davranış standartlarını belirler. Bu standartların karşılanmaması durumunda üyeliğinizin iptal edilmesine neden olabilecek uygun işlemler yapılacaktır.

Operasyon

Bu politikanın amacı, Şirketin üyelerimizden ne beklediğini açıkça belirtmek ve her zaman bu politikanın koşullarını bilmek ve bunlara uymaktır. Bunun yapılmaması, üyeliğin potansiyel olarak feshedilmesi de dahil olmak üzere eylemle sonuçlanabilir.

Davranış standartları

Üyelerden beklenen standartlar şunları içerir:

Senin Sorumluluğun

Bir üye olarak bu davranış kurallarını okuyup kabul ettiğinizden ve kabul ettiğinizden ve Kurallar ihlal edildiğinde yapılabilecekleri anladığınızdan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

PFSA’nın Davranış Kuralları hakkında daha fazla bilgi için lütfen üyelik@thepfsa.co.uk ile iletişime geçin.