BU HARİKA FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLA 👇🏻

SEVİYE-1 FUTBOLDA YETENEK KEŞFİ

PFSA İLE FUTBOL KARİYERİNİ İLERLET

Futbolda Scouting Kurslarında dünya devi olan PFSA’nın kursları ile futbol kariyerinizde emin adımlarla yükselin!

(90) 543 157 35 50

FUTBOLDA YETENEK KEŞFİ SEVİYE-1

Size profesyonel scoutluğun kapılarını açacak olan PFSA Seviye-2 Yetenek Keşfi kursunun temellerini atacak olan bu kurs, seçkin Premier Lig scoutları ve altyapı direktörleri tarafından hazırlanmıştır.

Futbolda PFSA Seviye-1 Yetenek Keşfi kursu, %100 çevrimiçi tabanlıdır. Ödemenizi yaptıktan sonra 24 saat içinde size atanan kullanıcı adınızı ve şifrenizi alacaksınız. Bu e-postalar genellikle filtrelere takılabileceğinden, spam klasörünüzü kontrol ettiğinizden emin olun. Optimum hız ve kullanım kolaylığı için kursu Google Chrome’un en son sürümünün yüklü olduğu bir PC veya Mac’te almanızı öneririz

Futbolda Yetenek Keşfi Seviye-1 kursunda ele alınan bazı konular şunlardır:

  • Yetenek Keşfine Giriş
  • EOPP’yi Anlamak (Premier Lig EPPP)
  • Yetenek Göstergeleri
  • Kaleciler İçin Yetenek Keşfi
  • Göreceli Yaş Etkisi
  • Antropolojik Göstergeler
  • Teknik Beceri Göstergeleri
  • Psikolojik ve Sosyolojik Göstergeler
  • Yetenek Keşfinin Tahditleri ve Önemi

Süre

Yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir.

Öğretim Teknikleri

Çevrimiçi sunumlar ve etkileşimli görevler, çoktan seçmeli, kısa yanıtlı ve eşleştirme soruları, inceleme alıştırmaları ve özel çalışma dahil kendi hızınızda.

Değerlendirme

Bu kursun değerlendirmesi, çevrimiçi öğrenme görevlerinin ve alıştırmalarının tatmin edici bir şekilde tamamlanmasından oluşacaktır.

Kurs Tarihi

Bu kurs istediğiniz zaman başlatılabilir ve kendi hızınızda tamamlanabilir.

Daha çok PFSA adıyla bilinen Profesyonel Futbol Scoutları Birliği; dünya çapında profesyonel scoutları temsil eden ve destekleyen bir birlik olarak kurulmuştur. Halihazırda vermekte olduğu birçok hizmetin yanında profesyonel futbol eğitimi, Birleşik Krallığın en büyük scouting ağı olan “PFSA Scouting Network” ile oyuncu ve maç analizi, futbol danışmanlığı ve futbolcu seçmeleri faaliyetlerini icra etmektedir. PFSA, üyelerini desteklemek için futbolun bütün bileşenleri ve yönetim organlarıyla sıkı temas ve işbirliği içerisindedir.

Profesyonel bir futbol scoutu olarak çalışmak için Futbolda Yetenek Keşfi – Seviye 2 sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Yeni Elit Oyuncu Performans Planının (EPPP) uygulanmasıyla kurallar değişmeye başladı. Güncel gelişmeleri ve değişimleri takip etmeniz çok önemlidir. PFSA kursları bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

PFSA üyesi olabilmenin öncelikli şartı Seviye-2 kurslarımızdan en az birini başarıyla bitirerek 2. seviye sertifika sahibi olmaktır. Ayrıca PFSA Scouting Network bünyesinde scout olarak raporlama yapabilmek için “Adli Sicil Belgenizi” sunmanız gerekmektedir.

Kurslarımız üç şekilde hizmete sunuluyor:

1-) Kendi hızınızda istediğiniz zaman bitirebileceğiniz interaktif e-modül şeklindeki kurslar 2-) Zoom platformu üzerinden 2-3 gün sürecek şekilde eğitmenlerimiz tarafından icra edilen online-canlı kurslar 3-) Pandemi dönemi sonrası şu an için sadece Birleşik Krallık’ta icra edilen yüz-yüze kurslar.

1. Seviye kurslarımızın tamamı kendi hızınızda bitirebileceğiniz modül kurslar şeklindedir. 2. Seviye kurslarımızdan Futbolda Yetenek Keşfi ve Futbolda Rakip Analizi kurslarımızı çok yakında hem Zoom platformu üzerinden canlı olarak hem de modül kurs şeklinde hizmetinize sunacağız. 3. Seviye Futbolda İleri Seviye Raporlama kursumuz ise sadece Zoom platformu üzerinden icra edilecektir.

Futbolda Teknik Scouting ve Futbolda Performans Analizi kurslarımızın hem 1. hem de 2. Seviyeleri modül kurslar şeklinde hizmetinize sunulacaktır.

Futbolda Yetenek Keşfi Seviye-1 Kurs Ücreti

240 ₺

Orijinal İngiltere Fiyatlarımız Üzerinden %70 İndirimle
750TL Yerine Sadece 240 TL‘ye Bu Kursu Satın Alabilirsiniz!