BU HARİKA FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLA 👇🏻

THE PFSA'NIN ENDÜSTRİ LİDERİ

SEVİYE-2 Futbolda Yetenek Keşfİ kursu

ŞİMDİ TÜRKÇE olarak TÜRKİYE'DE! 🇹🇷

PFSA Seviye-2 Futbolda Yetenek Keşfi kursu

Profesyonel seviyede futbolda scouting eğitimlerinin dünya çapındaki lider platformu The PFSA’nın ‘Seviye-2 Futbolda Yetenek Keşfi’ kursuna artık Türkiye‘ye özel fiyatıyla Türkçe olarak erişebilirsiniz.

Uluslararası seviyedeki kurs içeriklerimizi alanında uzman isimlerden canlı olarak öğrenme, sorularınızı yöneltme ve pratik çalışmalarla öğrendiklerinizi pekiştirme imkanını kaçırmayın.

Ayrıca Seviye-2 kurs mezunlarımız PFSA sertifikalı üyelik başvurusu yapabilme hakkı kazanacaklar ve network geliştirme, staj, özel Telegram grubuna üyelik vb. çok sayıda imkana erişme şansı yakalayacaklar!

PFSA Sevİye-2 Futbolda Yetenek Keşfİ kurs TARİHLERİ

🔹 29-30 Haziran / 1 Temmuz 2024 tarihli Seviye-2 Futbolda Yetenek Keşfi kursu oturumları (BİR KURS 3 OTURUMDAN OLUŞMAKTADIR) :

1. OTURUM | 29 Haziran 2024 Cumartesi: 11:00-15:00 / 2. OTURUM | 30 Haziran 2024 Pazar: 11:00-15:00 / 3. OTURUM | 1 Temmuz 2024 Pazartesi: 19:00-23:00 (Türkiye saati ile)

Eğitim Zoom platformu üzerinden canlı ve etkileşimli olarak icra edilmektedir. Kurs tarih ve saatlerinde, hocalarımızın programlarındaki ani değişikliklere bağlı olarak zaman zaman güncellemeler yapılabilmektedir.

40 kişiyle sınırlı kurslarımızın kontenjanı dolmadan hemen kaydolmak için aşağıdaki satın alma formunu doldurarak yerinizi ayırabilirsiniz!

KURSİYERLERİMİZ NE DEDİLER?

🎟️ AŞAĞIDAKİ İNDİRİM KODLARINI KULLANARAK MUHTEŞEM KASIM İNDİRİMLERİNDEN FAYDALANMAYI UNUTMA!

🤩 Seviye 2 kurs ve paketlerimiz KASIM25 koduyla %25

🤩 Total Futbol Paketi ise KASIM30 %30 indirimli!

SATIN ALMA FORMU

Ödemeyi tek seferde ya da manuel iki taksitli olarak yapabilirsiniz. ‘1. Taksit‘ ödemesini yaptıktan sonra ikinci taksit ödemesini yapacağınız zaman yine bu satın alma formuna tekrar gelerek, almış olduğunuz kurs ya da paketin ‘2. Taksit‘ ödeme seçeceğini listeden seçerek yapabilirsiniz. (Yurtdışı ödeme sistemimizin kuralları gereği kredi kartına otomatik taksit yapılamamaktadır.)

EĞER TAKSİTLİ OLARAK ÖDEME YAPIYORSANIZ, KURS BAŞLANGIÇ TARİHİNDEN ÖNCE İKİNCİ TAKSİT ÖDEMENİZİ YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

İLETİŞİM

Destek ve İşbirliği İçin Bize Yazın!