MUHTEŞEM YAZ KAMPANYASINI KAÇIRMA!

PFSA20 KODUYLA %20 İNDİRİMLİ FİYATLAR İÇİN SON;

Gün
Saat
Dakika
Saniye

MAÇ RAPORLARI VE FAYDALI BİLGİLER İÇEREN SCOUTING MATERYALLERİ

Hem ortaklarımızdan hem de PFSA Scouting Network’ten edinilen, standardize ettiğimiz ve serbest çalışmalarınızda da kullanabileceğiniz, rakip analizi ve bireysel analiz raporlarının da dahil olduğu birçok scouting materyalini aşağıda bulabilirsiniz. 

Bu bölümü, ulusal liglerden Avrupa futbolunun en üst seviyesine kadar kullanılan materyallerle güncel tutmayı hedefliyoruz.  

PFSA Scouting Network Raporları

Yeni ve standardize edilmiş bireysel analiz ve rakip analizi raporları, PFSA Scouting Network platformunda kullanılmaktadır. Standardize edilmiş bireysel analiz ve rakip analizi rapor şablonlarını kullanabilirsiniz. Raporlar, verilerin girileceği alanlar konusunda yol göstermek adına kısmen tamamlanmıştır. NOT: Taktiksel görselleri eklemek için Adobe Acrobat yüklü olması gerekmektedir.

PFSA Akademi Scouting Raporları

 Kulüpler tarafından kullanılan iki ayrı rapor şablonunu indirebilirsiniz. Birincisi oyunda olan bir oyuncu için, ikincisi kaleci için hazırlanmıştır. 

Instat Scouting Analiz Raporları

Ortağımız InStat, Avrupa’nın üst seviye kulüplerine detaylı rakip analizi hizmeti sunmaktadır. Bu raporlar oldukça detaylıdır ve platformun tüm bölümlerine temas eder. InStat, üst seviye bir raporda bulunması gereken terminoloji ve analiz içeriğine erişebilmek için kullanıcılara bir fırsat sunmaktadır. Kısa bir süre içinde, InStat ile bu noktada stratejik bir ortaklık kurabildiğimiz için mutluluk duyuyoruz. 

Wyscout Maç Analiz Raporları

PFSA ile Wyscout arasında resmi ortaklık bağı bulunmaktadır. Profesyonel Futbol Scoutları Birliği olarak, Wyscout ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Avrupa’nın önde gelen kulüplerince kullanılan son teknoloji bir maç analiz platformu olan Wyscout, video görüntüleri ve istatistiksel verileri de kullanarak detaylı maç ve analiz raporları hazırlama imkanı sağlamaktadır. Bu detaylı raporlar, akademilerde ve maç hazırlığında, rakip analizinde kullanılır. 

Üye olarak profesyonel raporlara erişim sağlayabilirsiniz

  PFSA, yenilenmiş bir üyelik programını hayata geçirdi. PFSA sertifikalı bir kullanıcı olarak, bir önceki sezon Championship seviyesinde kullanılan profesyonel raporlara erişebileceksiniz. Raporlar size en üst seviye hakkında fikir verecektir. 

Profesyonel bir futbol scoutu olmak için, PFSA scouting kursları ile ilk adımınızı atın.