futbolda scoutıng ve analİz kursları

DÜNYANIN ÖNDE GELEN SCOUTING VE ANALİZ EĞİTİMİ SAĞLAYICISI İLE SEÇKİN BİR ORTAMDA KARİYERİNİZİ BAŞLATIN!

Futbolda yetenek belirleme ve rakip analizi eğitiminin yerel ve uluslararası çapta lider kuruluşu olarak, İngiltere, Avrupa, Avustralya, Afrika, Amerika ve BAE’de online kurslar düzenliyoruz. 

Her kursumuz, Premier Lig’den elit, üst düzey futbol scoutlarının da dahil olduğu deneyimli eğitmenler tarafından büyük bir tutkuyla sunulmaktadır. Binlerce üyemize rehberlik ederek destek oluyor, eşsiz yetenek keşfi eğitimlerimiz için büyük Premier Lig kulüpleriyle güç birliği yapmaktan gurur duyuyoruz. 

PFSA’in online ve uygulamalı kurslarından oluşan eğitim programı, dünyanın önde gelen video analiz platformlarından biri olan Wyscout tarafından onaylanan tek programdır. Sertifikalarımız CPD akreditasyonuna sahiptir ve hem Birleşik Krallık hem de yurt dışı ülkelerinden profesyonellerce tercih edilmiştir. Ayrıca dünyanın önde gelen futbol üniversitelerinden The UCFB (The University Campus of Football Business) ve The Guardian, Independent, BBC, Metro,Training Ground Guru ve Sun gibi dünyanın önemli haber kuruluşları ve üniversitelerinde yer almıştır.

başlangıç/orta sevİye

profesyonel

google meet

başlangıç/orta sevİye

Online ve interaktif PFSA kurslarını, istediğiniz zaman, istediğiniz hızda tamamlayabilirsiniz. Kurslarımız, futbolda yetenek keşfi ve rakip analizi konularını, başlangıç seviyesinden orta seviyeye kadar kavramınızı amaçlamaktadır. Son derece kullanışlı olan Öğrenme Yönetim Sistemimizi kullanarak, tüm interaktif kurslarımızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde alabilirsiniz.

PFSA futbolda scoutınge gİrİş

3/4 Saat - Temel Seviye

Lütfen bu kursu tamamladığınızda profesyonel bir futbol scoutu olamayacağınızı unutmayın. Aşağıda inceleyebileceğiniz PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursu, scouting alanında kendini geliştirmek isteyen ve futbol scoutu olarak kariyer planlayan kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmıştır.

PFSA Sevİye 1
Futbolda Yetenek Keşfİ

3/4 Saat - Temel Sevİye

PFSA Sevİye 1
Futbolda rakİp analİZİ

3/4 saat - temel sevİye

PFSA Level 1
INTRO INTO FOOTBALL INTERMEDIARY

3/4 Hours - Self Paced - Foundational Level

The PFSA is pleased to announce the launch of an Introduction Into Football Intermediary. This course has been developed by Professional Football Intermediaries representing players in the Premier and Football League and aims to give an insight into the World of an intermediary/agent.

All new users of the  Introduction Into Football Intermediary Course will receive exclusive access to Instat. The PFSA are proud to partner with one of the markets leading analysis platforms used by Arsenal, Manchester United and many more.

Once you have registered, a username and password will be emailed directly within 24 hours. All PFSA Online Courses are best operated using a PC or Mac running Google Chrome. 

profesyonel

Aşağıda, scouting ve analize dair sektörde öncü seviye 2 kurs portföyümüze ulaşabilirsiniz. Uzman eğitmenler tarafından yönetilen birçok kursumuz, Google Meet platformu üzerinden, tamamen online tabanlı olarak sunulmaktadır. PFSA, alanında uzman eğitmenler tarafından şu üç kursu kullanıcılara sunmaktadır: PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi, PFSA Seviye 2 Rakip Analizi, PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama.

Sizin için muhteşem bir haberimiz daha var! Artık, sonucunda CPD onaylı sertifika edinebileceğiniz, sektörde öncü PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi, PFSA Seviye 2  Futbolda Rakip Analizi ve PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kurslarımızı, tamamen online tabanlı olarak sunuyoruz. 

PFSA Sevİye 2
futbolda yetenek keşfİ

sektörde öncü - Google meet

PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kurs bedelini taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

PFSA Sevİye 2
futbolda rakİp analİzİ

lİder analiz kursu - Online - eğitmen lİderlİğİnde (Via google meet)

PFSA Sevİye 3
İlerİ sevİye raporlama

Online -eğİtmen yönetİmİnde (via Google meet)