BU HARİKA FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLA 👇🏻

PFSA SEVİYE 2
FUTBOLDA RAKİP ANALİZİ

BİRLEŞİK KRALLIK VE YURT DIŞINDA SEKTÖRDE UZMAN İSİMLER TARAFINDAN VERİLEN ÖNCÜ RAKİP ANALİZİ KURSU.

Sertifikamızı edinin ve futbolda rakip analizi alanında kariyerinizi başlatın. Futbol gözlemcileri için, futbol dünyasındaki en başarılı uygulamaları kullanarak, etkili bir rakip analizi yapmanız için sektördeki uzmanlarca tasarlanmıştır. Ayrıca InStat tarafından özel olarak onaylanmıştır.

Rakipler hakkında, güncel, net ve derinlemesine bilgilere sahip olmak, başarı için oldukça büyük önem taşır. Seviye 2 Futbolda Rakip Analizi kursu, elit Premier Lig kulüplerinden rakip analistleri, akademi sorumluları ve akademi antrenörleri tarafından geliştirilmiştir.

Kursu başarıyla tamamlayan kursiyerler, profesyonel bir rakip analisti sertifikası, PFSA Scouting Network erişimi, kulüp yetkilileri ve antrenörler için detaylı, kapsamlı rakip analizi raporları oluşturma yetkinliği, kariyer tavsiyeleri ve çok daha fazlasını edinmiş olur. 

İngiltere Premier Lig Elit Oyuncu Performan Planı (EPPP) çerçevesinde geliştirilen bu kurs, üst seviye rakip analizi konusunda derinlemesine bir bakış açısı sunar. Ayrıca, deneyimli ve uzman rakip analistlerinin rehberlik ve gözlemi altında, rakip takımların güçlü/zayıf yönlerini, oyun stil ve stratejilerini, duran top organizasyonlarını analiz etmek için gerekli yetkinliğe ulaşmanızı sağlar. Futbol analizi becerilerinizi geliştirebilirsiniz!

KİMLER İÇİN UYGUN?

KAZANIMLAR

PFSA Seviye 2 Futbolda Rakip Analizi kursunu tamamlayan kullanıcılar şu kazanımları elde edecektir:

MODÜL İÇERİĞİ

SUNUŞ, TARİHLER VE FİYAT