MUHTEŞEM YAZ KAMPANYASINI KAÇIRMA!

PFSA20 KODUYLA %20 İNDİRİMLİ FİYATLAR İÇİN SON;

Gün
Saat
Dakika
Saniye

PFSA STAJ-İŞ BİRLİĞİ FIRSATLARI

FUTBOL DÜNYASINA İLK ADIMINIZI PFSA İLE ATIN!

 

Futbolda başarılı bir kariyer inşa etmek, doğru eğitim ve deneyimlerle mümkündür. Kurslarımızın yanı sıra, çeşitli kulüp ve kuruluşlarla yaptığımız iş birliği anlaşmaları sayesinde, kursiyerlerimize gerçek dünyada uygulamalı staj imkanları sunuyoruz. Bu fırsatlar, teorik bilgilerinizi pratikte uygulama şansı vererek kariyerinizde sağlam adımlar atmanızı sağlayacak.

PFSA; EN AZ SEVİYE-2 MEZUNU KURSİYERLERİ İÇİN FARKLI DÖNEMLERDE, FARKLI GÖREV TANIMLARIYLA, KULÜPLERLE STAJ-İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMALARI YAPARAK KURSİYERLERİNİ FUTBOL DÜNYASINA HAZIRLIYOR.

TÜM PFSA KURSLARINI DETAYLI İNCELEMEK VE PFSA DÜNYASINA ADIM ATMAK İÇİN ‘DAHA FAZLA BİLGİ’ BUTONUNA TIKLAYIN!

PFSA STAJ-İŞ BİRLİĞİ FIRSATLARININ AVANTAJLARI:

 

  • Gerçek Dünyada Deneyim: Kursiyerlerimiz, profesyonel futbol kulüpleri ve spor kuruluşlarında staj yaparak gerçek dünya deneyimi kazanır.
  • Ağ Kurma Fırsatları: Futbol dünyasında önemli bağlantılar kurma ve kariyeriniz için güçlü bir ağ oluşturma imkanı.
  • Profesyonel Gelişim: Sektörün en iyi profesyonelleriyle çalışarak, bilgi ve becerilerinizi geliştirin.
  • Kariyer Olanakları: Staj programımız, mezun olduktan sonra iş bulma şansınızı artırır.

İŞ BİRLİĞİ YAPILAN KURUMLAR:

PFSA, mezunlarını profesyonel futbol kariyerine hazırlamak için çeşitli kulüplerle staj-iş birliği anlaşmaları yapıyor.

PFSA-BOLUSPOR STAJ-İŞ BİRLİĞİ

PFSA, Boluspor ile staj-iş birliği anlaşması yaparak, yaklaşık 40 kursiyeriyle birlikte Boluspor’a scouting hizmeti verdi. 

PFSA Seviye-2 sertifika sahipleri bu sayede futbol dünyasında profesyonel raporlama deneyimi yaşarken profesyonel bir kulüp işleyişi içinde yer alma fırsatı yakaladı. 

Türkiye’de ilk kez bir kuruluş, eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerine profesyonel bir kulüpte staj yaparak deneyim kazanmalarını sağladı.

STAJYER DENEYİMLERİ

NASIL STAYJER OLABİLİRİM?

PFSA, dönem dönem kulüplerle yaptığı staj-iş birliği anlaşmalarından yararlanarak gerçek futbol deneyimi yaşamak için PFSA SEVİYE-2 MEZUNU OLMANIZ YETERLİDİR.

PFSA; EN AZ SEVİYE-2 MEZUNU KURSİYERLERİ İÇİN FARKLI DÖNEMLERDE, FARKLI GÖREV TANIMLARIYLA, KULÜPLERLE STAJ-İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMALARI YAPARAK KURSİYERLERİNİ FUTBOL DÜNYASINA HAZIRLIYOR.

SİZ DE PFSA İLE FUTBOL DÜNYASINA ADIM ATMAK VE PROFESYONE RAPORLAMA DENEYİMİNİ YAŞAMAK İÇİN YANDAKİ BUTONA TIKLAYARAK PFSA DÜNYASINA KATILIN!