MUHTEŞEM YAZ KAMPANYASINI KAÇIRMA!

PFSA20 KODUYLA %20 İNDİRİMLİ FİYATLAR İÇİN SON;

Gün
Saat
Dakika
Saniye

FUTBOL SCOUTING VE ANALİZ KURSLARI

DÜNYANIN ÖNDE GELEN SCOUTING VE ANALİZ EĞİTİMİ SAĞLAYICISIYLA SEÇKİN BİR ORTAMDA KARİYERE BAŞLAYIN!

PFSA olarak, kullanıcılarımıza sektörde öncü eğitim programımızı mümkün olan en iyi fırsatlarla sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu fırsatlar arasında, online olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi ve PFSA Seviye 3  İleri Seviye Raporlama kursu da dahildir. 

Yalnızca bu kadarla kalmıyoruz. Kursumuzu başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazandıktan sonra, bir futbol scoutu için en hayati koridor olan, eğitim ile istihdam arasındaki boşluğu dolduran PFSA Scouting Network havuzuna erişime hak kazanacaksınız. Bu sayede, GERÇEK RAPORLARI GERÇEK KULÜPLERE sunma olanağı yakalarsınız. 

İçerik:

Program Detayları

futbolda scoutınge GİRİŞ

2/3 SAAT - TEMEL SEVİYE

PFSA Futbolda Scoutinge Giriş kursu, futbol scoutu olarak kariyer planlayan kitleleri hedefler. Kursumuz, bir futbol scoutu için kilit öneme sahip noktaları inceler. Aşağıda, kursa dair bir dizi konuya ulaşabilirsiniz:

Modül İçeriği:

Lütfen bu kursu tamamladığınızda profesyonel bir futbol scoutu olamayacağınızı unutmayın. Aşağıda inceleyebileceğiniz PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursu, scouting alanında kendini geliştirmek isteyen ve futbol scoutu olarak kariyer planlayan kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmıştır.

FİYAT: ₺200

SEVİYE 1
FUTBOLDA YETENEK KEŞFİ

3/4 SAAT - TEMEL SEVİYE

PFSA Seviye 1 Futbolda Yetenek Keşfi kursu, elit Premier Lig scoutları, akademi şef scoutları ve akademi antrenörleri tarafından geliştirilmiştir. 

PFSA 1 Futbolda Yetenek Keşfi kursu, farklı yetenek keşfi kurslarının aksine, futbolda scouting mesleğinin derinlerine inen, sektörde yetenek keşfinin en önde gelen online giriş kursudur.  

11 modülden oluşan bu kurs, yetenek keşfine dair, hem bir futbol scoutu hem de yetkin bir futbol antrenörü olarak çalışmak için ihtiyaç duyacağınız kazanımları sağlarken, güçlü bir anlayış ve platform sunar. 

Kurs, Elit Oyuncu Performans Planı’na (EPPP) uygun olarak hazırlanmıştır ve futbol kariyeriniz için harika bir basamak olacaktır.

Kurs İçeriği:

 Not: Seviye 1 Futbolda Yetenek Belirleme Kursu, EPPP standartları gereği, bir futbol scoutu olarak çalışmanız için gerekli yetkinliği SAĞLAMAZ. Yetenek keşfi alanında kendinizi geliştirmek ve üst seviye kulüplerde futbol scoutu olarak çalışabilecek yetkinliği elde etmek için lütfen Seviye 2 Futbolda Yetenek Belirleme Kursu’na göz atın.

FİYAT: ₺450

SEVİYE 1
FUTBOLDA RAKİP ANALİZİ

3/4 SAAT - TEMEL SEVİYE

PFSA olarak, online Seviye 1 Futbolda Rakip Analizi kursunu sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kursumuz,  son on yılda Avrupa’nın tartışmasız en büyük kulüpleri için, bir A takım rakip analisti tarafından geliştirildi. Kursumuz, hem bireysel analiz hem de rakip analizi alanında, sektörün başarıyla uygulanmış tüm pratiklerini harmanlayarak, hedef kitlesi olan serbest çalışan rakip analistlerine sunmaktadır.

Futbolda Rakip Analizi Kursu, bir Seviye 1 kursundan çok daha fazlasıdır. Kursumuz, üye kulüplerimiz için daha detaylı raporlar oluşturmak üzere, Birleşik Krallık’ın en büyük futbol scoutları havuzu olan PFSA Scouting Network göz önüne alınarak tasarlandı. 

PFSA Futbolda Rakip Analizi Seviye 1 kursunu tamamlayan kullanıcılar şu kazanımları elde edecektir: 

FİYAT: ₺450

SEVİYE 2
YETENEK KEŞFİ

SEKTÖRDE ÖNCÜ - online (Google Meet)

PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursu, uluslararası tanınırlığa sahip, sektörde öncü bir sertifika sunar ve en popüler seçeneğimizdir. İçlerinde eski profesyonel futbolcu, akademi şef scoutlarının da olduğu birçok isim tarafından, bu alanda kendilerini geliştirmek için tercih edilmiş ve futbol dünyasındaki birçok elit kulübün scouting analiz yazılımı sağlayıcısı Wyscout tarafından onaylanmış tek kurstur.

Bu alanda hizmet veren diğer seçeneklerin aksine, PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursu, Premier Lig’in en elit futbol scoutları tarafından hazırlanmıştır ve yine bu elit isimlerce verilmektedir.

Modül İçeriği: 

Kurslarımıza katılım sağlayan bazı kulüpler şunlardır: Manchester City, Manchester United, Chelsea, Arsenal, AFC Bournemouth, FC Bayern Munich, FC Barcelona, Real Madrid, Celtic, Aberdeen, Stoke City, Burnley, Bolton Wanderers, Tottenham Hotspur, Coventry, Bury, Reading, Blackpool ve çok daha fazlası. 

Ayrıca, Amerika, Avustralya, Kamboçya, Meksika, Portekiz, Polonya, Suudi Arabistan, Nijerya, Kolombiya, Brezilya, Kıbrıs, İskoçya, İrlanda, Fransa, Avusturya, Hollanda, Danimarka, İtalya, Almanya, Cebelitarık, Türkiye, Litvanya gibi ülkeler ve dünyanın birçok ülkesinden genç ve deneyimli birçok isim futbol scoutu kurslarımıza katılım sağladı. 

PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi, akredite bir sertifika sağlamasının yanı sıra, hem bu alanda kendini geliştirmek ve ilerlemek isteyen futbol scoutu adayları hem de yetkinliklerini artırmak isteyen futbol scoutları için fırsat sunar.

FİYAT: ₺3900

SEVİYE 2
RAKİP ANALİZİ

LİDER ANALİZ KURSU - online (EĞİTMEN YÖNETİMİNDE)

PFSA Seviye 2 Futbolda Rakip Analizi kursu, sektörde A takım seviyesindeki uzmanlar tarafından dizayn edilmiş ve geliştirilmiştir. Avrupa’nın önemli kulüpleri için dünyanın önde gelen video analiz platformlarından biri olan Wycsout tarafından onaylanan tek programdır.

Oldukça pratik ve online olarak sunulan kurs, online seviye-1 kursunu daha ileri taşıyarak kapsamlı maç raporlamasını da kapsar. PFSA Seviye-2 Futbolda Rakip Analizi kursu, PFSA sertifikalı futbol scoutları için tasarlanan PFSA Scouting Network üzerindeki önemli çalışmalarımızın bir sonucudur. Rakip analizi alanında, seviye-1 ve seviye-2 kursları, PFSA Scouting Network’e erişiminizi sağlayarak, A takım seviyesinde detaylı raporlar oluşturmanıza olanak sağlar. 

PFSA Seviye 2 Futbolda Rakip Analizi kursu, kulüpler için detaylı bireysel raporlar hazırlamaları ve sunmaları için, sektörün başarılı uygulamalarını kullanarak, kursiyerleri yetkin hale getirir.  

Kursumuzu tamamladığınızda, PFSA içindeki bağlantı havuzumuzdan tam zamanlı bir elit rakip analisti tarafından değerlendirileceksiniz. Bu isimler arasında kursun yaratacıları da bulunmaktadır ve yine bu isimlerden biri, halihazırda son on yılda Avrupa’nın en önemli kulüplerden birinde faal, tam zamanlı olarak rakip analisti rolünde görev yapmaktadır. 

PFSA Seviye 2 Futbolda Rakip Analizi kursu, UEFA Pro Lisans sahibi eğitmen ve bir uzman rakip analisti eğitmen tarafından verilmektedir. Değerlendirme süreci ve ev ödevi dahil iki oturumdam oluşur. 

Kurs içeriği, teorik bilgiyi pratiğe dökmenize katkı sağlayacak önemli değerlendirmeler, kurs içi uygulamalar ve ev ödevleri içerir. Avrupa’nın önde gelen kulüplerine video analiz sağlayan, dünyaca ünlü ortağımız Wyscout platformuna erişim sağlayabilecek, Wyscout üzerinden oyuncu analizleri yapacak ve önerilerde bulunabileceksiniz. Süreç boyunca sizi daima destekleyeceğimizi unutmayın.

FİYAT: ₺3900

SEVİYE 3
İLERİ SEVİYE RAPORLAMA

Online (EĞİTMEN YÖNETİMİNDE)

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursu, gelişmekte olan teknolojinin gücünü de kullanarak, raporlama konusuna derinlemesine bir bakış açısı sunar. Sektörde öncü olan bu kursu sizlere online olarak sunarak, sektör profesyonelleriyle hiç olmadığı kadar bağlantı kurma olanağı sağlıyoruz.

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursu, Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursunun ikinci gününde işlenen takım ve maç analizlerini temel alarak, Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursunu bir üst seviyeye taşır. Bu kurs aynı zamanda %100 online tabanlı olarak Google Meet platformu vasıtasıyla sunulmaktadır. Dünyanın birçok farklı noktasından genç ve deneyimli birçok futbol scoutuyla bağlantı kurmanıza olanak sağlar. 

Kurs sonunda değerlendirmeler, uzman eğitmenler tarafından notlandırılacak ve Seviye-2 Futbolda Yetenek Keşfi kursu bir üst seviyeye taşınmış olacaktır. 

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursu, şu konularda yetkinliğinizi artıracaktır:

PFSA
Scouting Network

SERTİFİKASYON Sonrası Destek (PFSA Futbol SCOUTLARINA Özel):

 PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi sertifikasına sahip tüm kursiyerlerimiz, PFSA Scouting Network ağına katılım hakkına sahiptir. Bu network ağı, lig içinden ve dışından birçok kulüple iş birliği içinde olan ve Birleşik Kralık’ın en büyük, bağımsız ve aktif scouting havuzudur. Sertifikayı edindikten sonra, bu network bünyesinde, Championship seviyesine kadar bireysel analiz ve maç analizi görevleri üstlenebilirsiniz. Bu yolla network içindeki kulüplere scouting yetkinliğinizi sergileme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca birçok kulüp scout istihdamında bu havuzdan işe alımlar yapmıştır.

GERÇEK KULÜPLER, GERÇEK DENEYİM!

GÖREV TÜRLERİ

PFSA Scouting Network, 2 farklı görev türü içermektedir: Rakip analizi ve genel scouting. Halihazırda birlikte çalıştığımız kulüpler için 100’ün üzerinde rakip analizi raporu hazırladık. Bu raporların tamamı, gelecek fikstür hazırlığı dahilinde A takım yönetimlerine ulaşır. Siz de PFSA bünyesindeki ekipler yardımıyla, belirli fikstürlere dair taktik raporlar hazırlanmasına katkı sağlayacaksınız. 

Ayrıca bir takımı takipten kiralık bir oyuncuyu takibe kadar birçok genel scouting görevinde bulunuyoruz. Scouting görev içerikleri kulüpten kulübe değişiklikler gösterebilir.

karİyer Yolculuğunuzu Başlatın!

PFSA SCOUTING PROGRAMINA KATILMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ KAYIT FORMUNU KULLANIN.

PFSA Total Futbol Scouting Programı’nı, önemli ölçüde iskonto ile çok daha erişilebilir hale getirdik. Total Futbol Scouting Programı ücretini 9.000‘ye indirdik! Aşağıdaki formu kullanarak PFSA Scouting Programı’na katılabilir, taksitle ödeme avantajından da yararlanabilirsiniz. 

FİYAT: ₺9000