BU HARİKA FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLA 👇🏻

PFSA sevİye 1
futbolda yetenek keşfİ

PREMIER LİGDEN ALANINDA DENEYİMLİ YETENEK KEŞFİ UZMANLARI TARAFINDAN GELİŞTİRİLMŞİTİR

PFSA Seviye 1 Futbolda Yetenek Keşfi kursu, İngiltere ve Avrupa’da öne çıkan elit kulüplerden yetenek keşfi uzmanlarınca geliştirilmiştir. Bu kurs, sektörde öncü PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursunua giriş kursu niteliği taşır. 

Elit Premier Lig scoutları, akademi şef scoutları ve akademi antrenörleri tarafından scoutinge dair tüm detayları işleyen kapsamlı bir kurstur. 

PFSA 1 Futbolda Yetenek Keşfi kursu, farklı yetenek keşfi kurslarının aksine, futbolda scouting mesleğinin derinlerine inen, sektörde yetenek keşfinin en önde gelen online giriş kursudur.  

11 modülden oluşan bu kurs, yetenek keşfine dair, hem bir futbol scoutu hem de yetkin bir futbol antrenörü olarak çalışmak için ihtiyaç duyacağınız kazanımları sağlarken, güçlü bir anlayış ve platform sunar. 

Kurs, Elit Oyuncu Performans Planı’na (EPPP) uygun olarak hazırlanmıştır ve futbol kariyeriniz için harika bir basamak olacaktır.

MODÜL İÇERİĞİ

KAZANIMLAR:

Güvenle Öğrenin: Üniversiteler Tarafından Onaylanmış İçerik

PFSA’in Scouting ve Analiz portföyü birçok üniversite tarafından resmi olarak onaylanmıştır. Birleşik Krallık ve yurt dışındaki en seçkin futbol kulüplerinin sertifika edinmesini sağladık. Wembley, Inter Miami, Red Bull Arena ve Avustralya MCG gibi dünyanın en ikonik spor mekanlarından bazılarında kampüsleri bulunan UCFB | GIS de dahil olmak üzere, binlerce öğrencinin tüm portföyümüze erişimini sağlıyoruz. İçeriğimizin güvenilirliğinden ve alanında uzman isimler tarafından sunulduğundan emin olabilirsiniz!