PFSA SPONSORLUĞU, HERHANGİ BİR KURULUŞUN YEREL, ULUSAL VEYA KÜRESEL OLARAK, İLGİLİ KİTLELERE TANITIMI İÇİN MÜKEMMEL BİR SEÇENEKTİR.

Neden PFSA ile sponsorluğu düşünmelisiniz? Bu, ayda 8 milyon görüntülenmesi olan kuruluşumuzla, şirketinizin adını çeşitli platformlarda duyurmanın kolay bir yoludur. Yazılı baskıdan dijital pazarlama fırsatlarına kadar her alanda, tek bir sponsorluk paketiyle müşteri kitlenizin tüm kesimlerine ulaşın. 

İşte önerilerimiz:

PFSA SCOUTING KURSLARI

Her yıl kurslarımıza katılan 2,000’den fazla scouta ek olarak, çevrim içi kurslarımıza katılan 10,000’den fazla scout ile kurs yapımıza değer katan profesyonel scout ve antrenör ağımızda hızlı bir büyüme yaşadık. 

Bu kurslar aracılığıyla, markanızı; içerik literatürümüzde, afişlerimizde ya da antrenör ve scoutlarımızın kullandıkları promosyon ürünleri de dahil omak üzere, tüm materyallerimizde konumlanıracağız. Size, basılı medya aracılığıyla etkili bir pazarlama fırsatı sunuyoruz. 

Asset-4333@2x.png
Asset-4@2x.png

PFSA SCOUTING NETWORK

Platformumuza kayıtlı 9,000’den fazla üyemiz, 250’si ulusal liglerden Championship seviyesine kadar, haftada 40’tan fazla maça katılım sağlamaktadır. Bu scouting ağı, kurumsal yapımızın göstergesidir. 

Sponsorluk anlaşmamız sayesinde markanız, çeşiteli liglerdeki binlerce gözlemciye ve PFSA üye sistemindeki kulüplere gönderilen tüm PFSA Scouting Network raporlarına yerleştirilerek, bu geniş ağda sergilenecektir. 

PFSA FUTBOL DENEMELERİ

Markanızı; PFSA Futbol Denemeleri web sitesinde, afiş, forma, broşür gibi basılı şekilde promosyon ürünlerimizin üzerinde sergileyeceğiz. Ayrıca 50,000’den fazla takipçiye sahip sosyal medya hesaplarımızda, süreç boyunca kullanılan tüm ek materyallere markanızı yerleştireceğiz.

Asset-5@2x.png
Asset-3@2x.png

PFSA ONLINE

Bilinirliği her geçen gün artan platformumuzu, SEO aracılığıyla, aylık 20,000 kullanıcı ziyaret etmektedir. Bu bağlamda, ortaklarımızın sayfalarında görünmenizi ve markanızı mümkün olduğunca yayabilmenizi sağlayan çeşitli sponsorluk paketlerini size sunuyoruz.

PFSA Online, 50,000 takipçili ve her paylaşımında oldukça yüksek sayıda doğal etkileşime sahip sosyal medya hesaplarımızı da içinde barındırıyor. Ayrıca onaylanmış (mavi onay işareti sahibi) Twitter hesabımız da bulunuyor.

SAYILARLA HEDEF KİTLENİZ

PFSA ÜYESİ
0 K
HAFTALIK WEB SİTESİ ZİYARETİ
0 K
TWITTER TAKİPÇİSİ
0 K
INSTAGRAM TAKİPÇİSİ
0 K
FACEBOOK TAKİPÇİSİ
0 K
AYLIK MAÇ SAYISI
0
DENEMELERE KATILAN OYUNCU SAYISI
0 K
AYLIK POTANSİYEL KİTLE
0 K

PFSA SPONSORU OLMAYA HAZIR MISINIZ?

Sponsorluk paketlerimiz, ağlarımız ve kurslarımız başta olmak üzere, doğal ve organik bir pazarlama arayan her kuruluş için geçerlidir. Sadece 500 €’dan başlayan paketlerimiz, markanızı on binlerce insana sergileme olanağı sağlar. 

  Lütfen aşağıdaki formu doldurun, bir temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.