MUHTEŞEM YAZ KAMPANYASINI KAÇIRMA!

PFSA20 KODUYLA %20 İNDİRİMLİ FİYATLAR İÇİN SON;

Gün
Saat
Dakika
Saniye
PFSA SİTE BANNER1

Futbolda sektörün öncü scouting ve analiz eğitimleri sağlayıcısı PFSA, muhteşem YAZ KAMPANYASI’yla karşınızda!

Kısıtlı bir süre için geçerli PFSA Yaz Kampanyası ile avantajlı fiyatlarımızdan yararlanarak, PFSA20 koduyla  tüm kurs ve paketlerimize %20 indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Aşağıda tüm kurslarımıza dair özet bilgileri inceleyebilirsiniz.  Kurslarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen tıklayın.

Tüm Seviye-1 kurslarımız, eğitim portalımız talentLMS üzerinden tamamlayabileceğiniz modül kurslar şeklindedir. Kendi hızınızda, istediğiniz zaman başlayıp durdurabilir, istediğiniz zaman ilerleyebilir ve istediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz.

Seviye-2 ve Seviye-3 kurslarımız, tamamen online tabanlı olarak Google Meet platformu üzerinden icra edilmektedir. Her biri alanında uzman, Premier Lig seviyesinde eğitmen kadromuz liderliğinde interaktif oturumların tadını çıkaracaksınız.

  Her biri alanında uzman, Premier Lig seviyesinde görevlerde bulunan eğitmenlerimiz tarafından, eğitim ve kariyer yolculuğunuz için kilit bilgilerle donatılacak ve onların deneyimlerinden yararlacaksınız.

Sektörde birçok mezunumuzun görev yapmasına olanak sağlamış, uluslararası CPD onayına sahip güçlü sertifikalarımızı edinmeye hak kazanacaksınız.

PFSA, eğitiminizi tamamlamanızın ardından kariyer yolculuğunuzda yanınızda olmaya devam ediyor! Sektöre staj-iş birliği anlaşmalarıyla adım atmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca Seviye-2 mezunlarımızın yer aldığı PFSA Scouting Network oluşumunda yer alarak, Türkiye’nin en büyük bağımsız scouting ağı içinde, profesyonel scouting/analiz raporlama deneyimi kazanacaksınız.

Seviye-2 mezunlarımızın yer aldığı, iş-staj ilanlarının ve sektöre dair gelişmelerin paylaşıldığı geniş PFSA Telegram Grubu’na dahil olarak, sektörde ağınızı genişletebilirsiniz.

“PFSA20” İNDİRİM KODUNU KULLANARAK;

₺200 yerine ₺160

₺450 yerine ₺360

₺450 yerine ₺360

Ayrıca Seviye-2 kurs satın alımınızda, ilgili kursa dair Seviye-1 kursu hediye!

“PFSA20” İNDİRİM KODUNU KULLANARAK;

₺3900 yerine ₺3120

₺3900 yerine ₺3120

“PFSA20” İNDİRİM KODUNU KULLANARAK;

₺4000 yerine ₺3200

Tüm kurslarımızı detaylı olarak incelemek isterseniz lütfen tıklayın.

REFERANSLARIMIZ

MEZUNLARIMIZIN GÖZÜNDEN PFSA