PFSA SEVİYE 1
FUTBOLDA RAKİP ANALİZİ

PREMIER LİG SEVİYESİNDE, ALANINDA UZMAN BİR RAKİP ANALİSTİ TARAFINDAN GELİŞTİRİLMİŞTİR

PFSA Seviye 1 Futbolda Rakip Analizi kursunu sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu kurs, bir rakip analistinin rolünü tanımlayacak ve bu odakta, sektördeki başarılı uygulamalara derinlemesine bir bakış açısını işaret edecektir. Seviye 1 Futbolda Rakip Analizi kursu,  elit Premier Lig kulüplerinden rakip analistleri, akademi sorumluları ve akademi antrenörleri tarafından geliştirilmiştir. Rakipler hakkında, güncel, net ve derinlemesine bilgilere sahip olmak, başarı için oldukça büyük önem taşır. Profesyonel kariyerinizde ihtiyaç duyacağınız temel kavram ve bilgileri edineceğiniz bu kurs, elit seviye rakip analizine dair özgün bir bakış açısı kazanmanızı sağlayacaktır.

Yetenek keşfi kursunu takip eden bu rakip analizi kursu; sektörde öncü, global bir eğitim vizyonuna sahip bir kurs olarak dikkat çekiyor. Seviye 1 Futbolda Rakip Analizi kursu, deneyimli uzman rakip analistlerinin gözünden rakip takımların güçlü/zayıf yönlerini, oyun tarzlarını, stratejilerini, duran top aksiyonlarını değerlendirmenize yardımcı olacaktır.  Gerçek futbol profesyonellerinden değerli bilgileri edinebilirsiniz.

MODÜL İÇERİĞİ:

kazanımlar:

PFSA Futbolda Rakip Analizi Seviye 1 kursunu tamamlayan kullanıcılar şu kazanımları elde edecektir: 

“PFSA’nın Türkçe kurslarla Türkiye’ye gelmesi aslında çok büyük bir şans bizim için. Ben de PFSA Rakip Analizi sertifikası sahibiyim, son derece doyurucu kurs içerikleri var. Rakip analizi, oyuncu analizi, performans analizi ve scouting konularında verdikleri eğitimler çok değerli ve kariyerinizde size çok farklı yollar açabilecek kurslar. Bu yüzden ben gönül rahatlığıyla PFSA kurslarını halihazırda bu alanlarda çalışanlara ya da yeni başlayacaklara tavsiye ediyorum.”

BİR ADIM ÖTEYE GEÇMEK İSTER MİSİN?

PFSA, çevrim iç tabanlı SEVİYE 2 Futbolda Rakip Analizi kursunu sunuyor. Seviye 2 kursumuz, tamamen online tabanlı olarak, Google Meet platformu üzerinden icra ediliyor. Seviye 1 kursumuzu bir adım öteye taşıyan Seviye 2 kursu, UEFA Pro Lisans sahibi antrenörler  ve alanında uzman isimler tarafından veriliyor.

Güvenle Öğrenin: Üniversiteler Tarafından Onaylanmış İçerik

PFSA’in Scouting ve Analiz portföyü birçok üniversite tarafından resmi olarak onaylanmıştır. PFSA olarak bugüne kadar Birleşik Krallık ve yurt dışındaki en seçkin futbol kulüplerinden birçok futbol profesyonelinin sertifika edinmesini sağladık. Wembley, Inter Miami, Red Bull Arena ve Avustralya MCG gibi dünyanın en ikonik spor mekanlarından bazılarında kampüsleri bulunan UCFB | GIS de dahil olmak üzere, binlerce öğrencinin tüm portföyümüze erişimini sağlıyoruz. İçeriğimizin güvenilirliğinden ve alanında uzman isimler tarafından sunulduğundan emin olabilirsiniz!