BU HARİKA FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLA 👇🏻

PFSA Futbolda Scoutinge giriş kursu

Premier Lig Yetenek Belirleme Uzmanları tarafından düzenlendi

Bu kurs, futbol scoutluğu kariyeri düşününler için giriş seviyesinde bilgiler ve yol haritası içeren bir eğitimdir. Kurs modüllerinde şu konular ele alınmaktadır:

Futbolda Yetenek Keşfi Seviye-1 kursunda ele alınan bazı konular şunlardır:

Bu kursu tamamlamanın sizi profesyonel bir scout yapmayacağını, fakat bu yolda güzel bir çıkış noktası olacağını unutmayın.

Daha çok PFSA adıyla bilinen Profesyonel Futbol Scoutları Birliği; dünya çapında profesyonel scoutları temsil eden ve destekleyen bir birlik olarak kurulmuştur. Halihazırda vermekte olduğu birçok hizmetin yanında profesyonel futbol eğitimi, Birleşik Krallığın en büyük scouting ağı olan “PFSA Scouting Network” ile oyuncu ve maç analizi, futbol danışmanlığı ve futbolcu seçmeleri faaliyetlerini icra etmektedir. PFSA, üyelerini desteklemek için futbolun bütün bileşenleri ve yönetim organlarıyla sıkı temas ve işbirliği içerisindedir.

Profesyonel bir futbol scoutu olarak çalışmak için Futbolda Yetenek Keşfi – Seviye 2 sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Yeni Elit Oyuncu Performans Planının (EPPP) uygulanmasıyla kurallar değişmeye başladı. Güncel gelişmeleri ve değişimleri takip etmeniz çok önemlidir. PFSA kursları bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

PFSA üyesi olabilmenin öncelikli şartı Seviye-2 kurslarımızdan en az birini başarıyla bitirerek 2. seviye sertifika sahibi olmaktır. Ayrıca PFSA Scouting Network bünyesinde scout olarak raporlama yapabilmek için “Adli Sicil Belgenizi” sunmanız gerekmektedir.

Kurslarımız üç şekilde hizmete sunuluyor:

1-) Kendi hızınızda istediğiniz zaman bitirebileceğiniz interaktif e-modül şeklindeki kurslar 2-) Zoom platformu üzerinden 2-3 gün sürecek şekilde eğitmenlerimiz tarafından icra edilen online-canlı kurslar 3-) Pandemi dönemi sonrası şu an için sadece Birleşik Krallık’ta icra edilen yüz-yüze kurslar.

1. Seviye kurslarımızın tamamı kendi hızınızda bitirebileceğiniz modül kurslar şeklindedir. 2. Seviye kurslarımızdan Futbolda Yetenek Keşfi ve Futbolda Rakip Analizi kurslarımızı çok yakında hem Zoom platformu üzerinden canlı olarak hem de modül kurs şeklinde hizmetinize sunacağız. 3. Seviye Futbolda İleri Seviye Raporlama kursumuz ise sadece Zoom platformu üzerinden icra edilecektir.

Futbolda Teknik Scouting ve Futbolda Performans Analizi kurslarımızın hem 1. hem de 2. Seviyeleri modül kurslar şeklinde hizmetinize sunulacaktır.

PFSA İLE FUTBOL KARİYERİNİ İLERLET

Futbolda Scouting Kurslarında dünya devi olan PFSA’nın kursları ile futbol kariyerinizde emin adımlarla yükselin!

(90) 543 157 35 50

Süre:

Yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

Öğretim Teknikleri:

Çevrimiçi sunumlar ve etkileşimli görevler, çoktan seçmeli, kısa yanıtlı ve eşleştirme soruları, inceleme alıştırmaları ve özel çalışma dahil kendi hızınızda.

Değerlendirme:

Bu kursun değerlendirmesi, çevrimiçi öğrenme görevlerinin ve alıştırmalarının tatmin edici bir şekilde tamamlanmasından oluşacaktır.

Kurs Tarihi:

Bu kurs istediğiniz zaman başlatılabilir ve kendi hızınızda tamamlanabilir.

Kayıt olun

Orijinal İngiltere Fiyatlarımız Üzerinden Kısa Bir Süreliğine

565TL Yerine Sadece 200 TL‘ye Bu Kursu Satın Alabilirsiniz!