BU HARİKA FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLA 👇🏻

PFSA SEVİYE 3 İLERİ SEVİYE RAPORLAMA

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursu ile rapor yazma konusunda uzmanlaşın. InStat ile iş birliği içinde sunulan bu özel fırsat, ufkunuzu açacak ve profesyonel kulüpler için muhteşem raporlar üretme yetkinliği kazandıracaktır.

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursu, gelişmekte olan teknolojinin gücünü de kullanarak, raporlama konusuna derinlemesine bir bakış açısı sunar. Sektörde öncü olan bu kursu sizlere çevrim içi olarak sunarak, size sektör profesyonelleriyle hiç olmadığı kadar bağlantı kurma olanağı sağlıyoruz.

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursu, Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursunun ikinci gününde işlenen takım ve maç analizlerini temel alarak, Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursunu bir üst seviyeye taşır. Bu kurs aynı zamanda %100 çevrimiçi ve Zoom  platformu vasıtasıyla sunulmaktadır. Dünyanın birçok farklı noktasından genç ve deneyimli birçok futbol scoutuyla bağlantı kurmanıza olanak sağlar. 

Kurs sonunda değerlendirmeler, uzman eğitmenler tarafından notlandırılacak ve Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursu bir üst seviyeye taşınmış olacaktır. 

Eğitim Hedefleri

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursu, şu konularda yetkinliğinizi artıracaktır:

Konuk Konuşmacılar ve Webinarlar

PFSA, uzun yıllar içinde, birçok uzman ismi seviye 2 ve seviye 2 kurslarında ağırladı. Bu isimler, içeriklerimizin kalitesini kanıtlar nitelikte isimlerdir. 

Baş eğitmenimiz ve Manchester City akademi antrenörü Mustafa Alper Avcı, Uşakspor sportif direktörü ve Fenerbahçe eski akademi scoutu Serhat Pekmezci, Ajax scoutu Salih Oğuz, Trabzonspor maç ve performans analisti Caner Erol, futbol yorumcusu Emre Özcan, PFSA kurucusu David Hobson, İngiltere Futbol Federasyonu antrenör mentörü Irfan Kawri gibi sektörde uzman isimlere  sorular yönelterek, tecrübelerinden yararlanma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu olanaklara yalnızca Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi, Seviye 2 Futbolda Rakip Analizi ve Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kurs programlarına katılarak erişebilirsiniz.

Üst düzey liglerden kulüpler tarafıdan sıklıkla kullanılan video analiz platformu Wyscout ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu küresel platformdan aldığımız destek ile birçok veritabanına erişerek teorik bilgilerden faydalanıyor, içerikler oluşturabiliyoruz.

Referanslar

PFSA, hem yurt dışı hem de Birleşik Krallık’ta, futbolda yetenek keşfi (scouting eğitimi) alanında, sektöründe lider bir kuruluştur. Tüm geribildirimlerinizi değerli görüyor ve üyelerimize sunduğumuz hizmetleri daima geliştirmeye gayret etmekten gurur duyuyoruz. Aşağıda; Ryan Giggs, Yalçın Koşukavak, Serkan Akkoyun, Harun Gündüz, Yağız Çekem, Adnan Örnek, Caner Erol ve en önemlisi, kulüplerinde ve futbol dünyasında, yetenek keşfinin önemi ve gelişiminde etkili olmuş akademi hocaları, altyapı sorumluları ve futbol scoutları gibi PFSA’in çeşitli üye tabanlarından gelen referanslara ulaşabilirsiniz.

Tüm referanslarımız için tıklayın.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Seviye 3 kursuna erişebilmek için Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursunu tamamlamış olmak gerekiyor mu?

Direkt seviye 3 kursundan başlamak için bir profesyonel kulüpte 5 yıllık bir deneyime sahip olmanızı öneririz. Eğer bu deneyime sahip değilseniz, PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursundan başlamanız gerekmektedir.

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama ve PFSA Seviye 2 Futbolda Rakip Analizi kursları arasındaki fark nedir?

PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursu, rapora ve raporlamaya odaklıdır. Bu kurs, PFSA Seviye 2 Futbolda Yetenek Keşfi kursunu bir üst seviyeye taşır. PFSA Seviye 2 Futbolda Rakip Analizi kursu ise rakibi analiz etmeye yöneliktir. 

PFSA Seviye 2 Yetenek Keşfi kursu ile PFSA Seviye 3 İleri Seviye Raporlama kursunu paket halinde alabilir miyim?